Wycena

Projektowanie i produkcja ogrodu zimowego to zawsze proces indywidualny. Niezwykle ważne jest, abyśmy poznali oczekiwania i potrzeby Inwestora w zakresie wyglądu i funkcjonalności ogrodu zimowego. I tak np. właściwe dobranie otwierania ścian ogrodu ma znaczenie ze względu na ciągi komunikacyjne oraz aranżację wewnętrznej przestrzeni oranżerii. Ważne jest dla nas również to, czy projektujemy ogród zimowy całoroczny czy przestrzeń do użytku sezonowego.

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa oranżeria cieszyła swoim niepowtarzalnym wyglądem, była funkcjonalna i trwała.

WYCENA PROJEKTU OGRODU ZIMOWEGO

NASZE REALIZACJE

Oferowane przez nas ogrody zimowe wykonane są z profili izolowanych termicznie, dzięki czemu wyeliminowana jest możliwość przemarzania profilu do wewnątrz ogrodu. Wykonanie ogrodu z profili nieizolowanych jest dużym błędem, gdyż w zimie, podczas dużych różnic temperatur na wewnętrznej stronie profilu może pojawić się szron.

Standardowo profile ocieplane mają wbudowaną wewnątrz wkładkę z tworzywa sztucznego, ale bardziej wymagającym klientom proponujemy profile, które są wypełnione pianką poliuretanową. Profile te mają jeszcze niższy współczynnik przenikania ciepła.

Ogrody zimowe są specjalnością naszej firmy. Wykonana przez nas konstrukcja jest stabilna i trwała, a nasi projektanci dołożą wszelkich starań, aby wykonany przez nas ogród pasował do istniejącej architektury.

Niezależnie od pory roku oraz pogody, ogród zimowy jest pomieszczeniem wypełnionym roślinnością i charakterystycznym dla siebie klimatem, który sprawia, że spędzone w nim chwile upływają błogo i beztrosko.

OGRODY ZIMOWE

  1. pl
  2. de

kontakt@ogrodyzimowe.net.pl

+48 796 758 883 / +48 577 836 588

Z nami zyskujesz nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także doświadczoną ekipę, gotową spełnić Twoje marzenia o idealnym domu. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci uczynić Twoje pomysły rzeczywistością!

Ogrodyzimowe Sp. z o .o.
Batorego 11, 44-120 Pyskowice
NIP: 9691656439

OgrodyZimowe.net.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone